Panel používateľa

Letáky

Tlač letákov - základ vašej tlačenej kampane.

Tlač letákov je dlhodobo základom všetkých tlačených reklamných kampaní vo všetkých odboroch. Ako tlačené médium sú totiž letáky jednou z najprirodzenejších ciest, akými človek prijíma informácie.Ak je leták a tiež celá kampaň urobená správne, je jej účinnosť veľmi vysoká. Letákové kampane však majú svoje pravidlá, ktoré by sa mali dodržiavať. Letáky by tak nemali obsahovať zbytočne veľa textu, mali by mať pútavú grafiku a ich hlavná informácia by mala byť jednoznačná pre cieľovú skupinu.Ak si nie ste istí, či je váš leták navrhnutý správne, pošlite nám ho na posúdenie ešte pred tlačou. Aj drobné úpravy môžu výrazne zvýšiť úspešnosť celej kampane. Nepodceňujte význam tlače letákov! Je to veľmi účinný marketingový nástroj, ktorý vám umožňuje osloviť veľké množstvo klientov.

 

Lacné letáky - ako na lacnú tlač?

Cena letákov je popri kvalite a spoľahlivosti služieb tlačiarne jedným z najdôležitejších parametrov.

Naše letáky sú nielen za skvelé ceny, ale tlačíme ich aj na papieri najvyššej kvalitatívnej triedy s kontinuálnym dohliadaním na kvalitu tlače. Kvalita vyfarbenia sa potom niekoľkokrát ročne kontroluje nezávislým meraním.
Veríme, že na kvalite sa šetriť nemá. Z tohto dôvodu masívne investujeme do tých najnovších progresívnych technológií, ktoré nám umožňujú dosahovať dosiaľ nevídanú kvalitu tlače za stále nižšie náklady. A iba vďaka nízkym nákladom a vysokej efektivite tak môžeme poskytovať naše služby za také nízke ceny!

Rozmer a gramáž papiera?
- A3, A4, A5, A6, A7 / papier lesklý alebo matný od 90g/m2-300g/m2

Matný papier: 90g, 100g, 120g, 160g,200g,250g,280g, 300g

Lesklý papier:120g, 140g, 170g, 210g, 250g, 280g
Štruktúrované papiere: perleť hladký 240g….
iné podľa dopytu.

Doplnkové služby: rezanie, spinkovanie, dierovanie, väzba V1- spinky, V2- lepená, V8- knižná väzba,hrebeňová väzba, perforovanie, ryhovanie, skladanie atď…

 

Vyžiadajte si cenovú ponuku pre letaky!

info@najrek.sk

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie